Welcome, visitor! [ Register | Loginrss

 

 

Baştan Çıkarıcı Öpüşme

  • Listed: 12 Nisan 2018 17:41
  • Expires: This ad has expired

Description

Yüzünü ellerinizin arasına alın. Onu gözlerinizle ok­şayın. Önce nazik hareketlerle onu öpün. Öpüşmeleriniz devam ettikçe, ellerinizi başında ve boynunda dolaştırın.

Onu bir duvar ya da kapıya yaslayın. Onu öperken, dudaklarını, dilini ve ağzını dilinizin ucuyla ve dudakla­rınızla keşfederken, ellerini başının üstünde tutarak du­vara veya kapıya dayayın. Asla kadının ağzının içine di­linizin tamamını sokmak için zorlamayın. Bu Fransız öpücüğü değildir. Sadece dilli sandviç olabilir. Acil İlk Gece Değişimi: Bu Tamamen Kadınla İlgili

Bir erkeğin kadına yapabileceği en seksi şey nedir?

Birçok kadın şöyle der: Akşam yemeği ve/veya mutfak, te­mizliği ile ilgili kontrolü eline alması ve çocukları yatırması. Ka­dını havaya sokmak için ev işleri ve çocukların bakımı ile ilgili daha yardımcı olmanız gerekebilir. Mutfak masasındaki makar­na ve peynir kalıntılarını temizlerken onu köpüklü bir banyo yapmak üzere içeri yollayın. Sonra ise ona özel bir hediye ve­rin: Bir G-noktası vibratörü.

Şöyle diyebilirsiniz, Bu gece seni memnun etmek istiyorum, hayatım. Beni düşünme.

Ve o G-noktasını bularak onu gerçekten etkileyin ve daha faz­la puan toplamak için onun AFE bölgesini de bulabilirsiniz! Oyun­cağınızı devreye sokmadan önce bunu parmaklarınızla yapın.

Teknik Tüyolar

G-noktası, üretranın aşağısında ve vajinantn ön duva­rında pubik kemiği ile rahim ağzı arasında ortalarda bir yerde bulunan süngersi bir dokudur. Uyarıldığı zaman şi­şer ve kabarır. Bazı kadınlar, G noktaları yüksek ölçüde uyarıldığı zaman kokusuz ve berrak bir sıvının dışarı çık­ması suretiyle boşalırlar.

AFE bölgesi ise vajinanın üstünde, rahim ağzına yakın bir yerde bulunan küçük ve duyarlı bir doku parçasıdır.

Onun uzanmasını sağlayın. Avuç içleriniz size dönük olarak vajinasına iyice kayganlaştırdığınız bir ya da iki parmağınızı sokun. Ön duvarı yoklayın. Islanmaya başladı­ğı zaman AFE bölgesini bulduğunuzu anlayacaksınız. Bu duyarlı bölgeyi okşamak birçok kadının anında ıslanması­na neden olur. G-noktasını hissettiğiniz zaman

Ad Reference ID: 6115acf70312388b

No Tags

1316 total views, 1 today

  

Leave a Reply


× altı = 18

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.