Welcome, visitor! [ Register | Loginrss

 

 

Escort Blog. Sürekli seks konuşuyoruz.

  • Listed: 12 Nisan 2018 17:46
  • Expires: This ad has expired

Description

Kadınların cinselliğe alışması zaman alıyor, ilk geceden çok korkuyorlar diye her zaman yazıyorum. Ama erkeklerde en az onlar kadar heyecanlı oluyor. Beyler, ilk ilişkinizde başarılı olmazsanız kendinizi suçlamayın. Şartlar, ortam işleri zorlaştıra bilir. Sonuçta cinsellik tecrübeyle öğrenilir. Unutmayın, zaten her şeyin ilki zordur.

Sürekli seks konuşuyoruz.
kız arkadaşımla farklı şehirlerde yaşıyor, telefonda sürekli seks konuşuyoruz. Bu normal mı yoksa anormal mı? Geleceğe dönük planlarımızı olumsuz etkilermi?
cevap
Değerli arkadaşım, planlarınızı olumsuz etkilese bir şey değil, ama telefon idaresinin hatlarını etkiliyor, kısa devrelere neden oluyor. Canım, konuşun da bu kadar ateşli konuşmayın. Havadan sudan, memleketin durumundan falan filan. Konuşmak güzel şeydir, akla da yön verir. Estetik, şiirsel, tatlı olursa Haydar Hocanız da buna izin verir.

Dayanamıyorum

Her gün mastürbasyon yapıyorum. Yapmak istemiyorum ama dayanamıyorum. Ne sıklıkla yapmalıyım?

Cevap

Bence iradene sor. O sana yemin ederek haftada 2 diyecektir. Ama yemininde ve sözünde durmayan bir yapıya sahip olduğumdan ben haftada 4e çıktım. Aranızı buldum. Bu kadar hakemliğime saygı duy.

Ad Reference ID: 8505acf7151c0803

 

1415 total views, 1 today

  

Leave a Reply


6 × dört =

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.