Welcome, visitor! [ Register | Loginrss

 

 

Fantezilerin Temelinde Yatan Hayal Gücü

  • Listed: 12 Nisan 2018 17:39
  • Expires: This ad has expired

Description

Cinsel fantezilerin temelinde yatan hayal gücüdür ve çoğu çift için hayal güçlerini özgürce kullanmak, sevişmenin en he­yecanlı, en özgür yönü olabilir. Bu eşler arasındaki iletişimi canlandırabilir.

Seks fantezilerin kökeni, hayal dünyası olmasına karşın gizli isteklerinizi uygulamak eşinize duyacağınız mutlak gü­veni ve onunla işbirliğini gerektirir. Eğer hayallerinizi kafa­nızda gizli tutmak yerine bunları uygulamak istiyorsanız bir­birinize bütünüyle açık olmalısınız. Eşinizi incitmemek için dikkatli olmanız gerekir.

Tedavide Öğretici Film

Gebeliğin takibinde veya birçok rahatsızlıkta hastalara konu ile ilgili filmler gösterilmektedir. Orgazm olamama te­davisi aşağı yukarı elli yıldır, Masters Johnson ve Hartman Fithian gibi yöntemlerle yapılmaktadır. Bu tedavi yöntemleri artık klasikleşmiştir. Tabii ki daha birçok yeni yöntem veya binlerce yıllık Tantra ve Tao yöntemleri kullanılmaktadır.

Dış    uyaranlar    içinde

müziğin insan üzerinde en olumlu tedavi edici etkisi artık bi­linmektedir. Türk musikisiyle tedavi ve araştırmalar Viyana, Los Angeles, Madrid ve İstanbulda Marmara Üniversitesi Türk Musikisi Araştırma Enstitüsünde yapılmaktadır. birbirleri ile paylaşarak iyileşme yolunda daha kolay ilerler­ler. Türkiyeye ilk geldiğim yıllarda ben de grup tedavisi uy­gulamaya çalıştım.

Orgazm olamama sorunu değişik nedenlere dayanıyor olabilir. Cinsel konularda bilgisizlikten, eşle olan iletişim so­runlarına kadar birçok neden ve cinsel sorun, benzer sorun­ları olan kadınlardan oluşan bir tedavi grubunda daha kolay ele alınabilmektedir.

Tedavinin ana hatları içinde orgazm olamamaya neden olan benzer sorunların, yaşanmış olumsuz baskı, zorlama gibi cinsel yaşamda yaralar açmış olayların samimiyetle yara­tılan güven ortamı içinde konuşulması, ele alınması ön plan­dadır. Nedeni bilinen veya bilinmeyen korkular, endişelerin köklerine inmeye çalışılır.

Ad Reference ID: 3545acf6fb415505

No Tags

1157 total views, 1 today

  

Leave a Reply


yedi × 8 =

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.