Welcome, visitor! [ Register | Loginrss

 

 

Tahrik Edici Dokunuşlar

  • Listed: 12 Nisan 2018 17:44
  • Expires: This ad has expired

Description

Normalde dokunmadığınız yerlerine dokunun. Bir parmağınızı boynunda gezdirin. Saçlarının ucuyla oyna­yın. Eğer uzun saçları varsa, saçlarını kaldırarak ensesi­ni öpün. Eğer saçları kısaysa, hafifçe karıştırırmış gibi en-sesindeki saçlarının arasında parmağınızı dolaştırın.

Başını omzunuza yasladığı zaman, başına parmakları­nızın uçlarıyla veya eklemleriyle hafif hafif masaj yapın.

Elini tutun. Elini tutmayı bir süre önce bıraktınız, hak­sız mıyım? Başparmağınızla elini okşayın.

Başparmağınız nabız atışlarını ölçmek üzere durur­ken, bileğini tutun.

Göbek deliğini yalayın.

Sırtını uzun ve geniş hareketlerle okşayın. Kolayca gı­dıklanan biri değilse, parmaklarınızı yan kısımlarda da gezdirebilirsiniz. Omuzlarını ısırın tabii ki, yumuşak bir şekilde.

Baldırlarına masaj yapın.

Yardım isteyin. Onun elini kendi elinizin üzerine ko­yun ve nerelerine, ne şekilde dokunulmasından hoşlandı­ğını size göstermesini isteyin.

Ona sarılırken ve onu öperken, sanki dokunmanıza izin verilen bir hazineymiş gibi ellerinizi tüm vücudunda dolaştırın. Öpüşmeyi bırakın, bir adım geriye çekilin, el­lerini ellerinize alın ve vücudundan ne kadar hoşlandığı­nızı açıkça belirtin. Hoşunuza giden bölümlere odakla­nın. Eğer güzel göğüsleri varsa, onlara taptığınızı gözle­rinizle gösterin.

Birlikte soyunduğunuz zaman, dilinizle, dudaklarınız­la ve ellerinizle ona taptığınızı gösterin. Dilinizle göğüs uçlarında daireler çizin. Uzun ve yavaş dokunuşlarla diz­lerinin arkasından genital organlarına kadar dilinizi üze­rinde dolaştırın. Acele etmeyin. Oral seks yapmaya baş­ladığınız zaman, hafif hafif iniltilerini duymaya ve sizi karşılamak üzere pelvisini yukarı kaldırmasına hazırlık­lı olun.

5. Cinsel birleşme olmadan sevişin.

Kadınlar cinsel anlamda birleşme olmadan yapılan sevişme­lere bayılırlar tüm o öpüşmeler, okşamalar, dokunuşlar ve cin­sel ilişki olmaksızın yapılan sevgi hareketleri. Erkekler ise, kadı­nı cinsel ilişki aşamasına getirdikleri anda bu tip sevgi jestlerin­den vazgeçerler. Ve böyle olması gerçekten yazıktır. Cinsel bir­leşme olmadan sevişmek saf bir oyundur. Tahrik edicidir. Bu tip oyunlar bu gece seks yapmanıza yol açmasa bile, kadın partner ertesi gün çok daha istekli olacaktır. Bir gece o noktaya varma­dan her şeyi yapmayı deneyin ve sonra neler olacağını görün. Biriniz veya her ikiniz birden, yaşadığınız orgazmı iç çamaşırla­rınızda hissedebilirsiniz tıpkı lise öğrencileri gibi.

Ad Reference ID: 4595acf70b99bf78

No Tags

1109 total views, 1 today

  

Leave a Reply


× 8 = kırk sekiz

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.